[Hata numarası: 0x8DDD0001]
Hangi güncelleştirmelerin yüklenemediğini görün Devam etmek için önce bu siteyi Internet Explorer'da güvenilen sitelere eklemeniz gerekiyor.

Güvenlik ayarlarınızı ActiveX denetimlerine ve Active komut dizilerine izin verecek şekilde değiştirmezseniz, site hangi güncelleştirmelerin bilgisayarınız için geçerli olduğunu belirleyemez ve bu güncelleştirmeleri görüntüleyemez. Güvenlik ayarlarınızı düşürmeden bunu yapmanın en iyi yolu bu siteyi güvenilen bir site yapmaktır. Güvenlik ayarlarınız başka sitelerdeki zararlı olabilecek ActiveX denetimlerini ve komut dosyalarını engellemeye devam edecek, ancak güncelleştirmeleri alabileceksiniz.

Bu siteyi güvenilen web sitelerine eklemek için:

 1. Internet Explorer'da Araçlar'ı ve sonra Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
 2. Güvenlik sekmesinde Güvenilen Siteler simgesini tıklatın.
 3. Siteler'i tıklatın ve Aşağıdaki Web sitesini bölgeye ekle altında aşağıdaki adresleri kopyalayıp yapıştırın. Bir defada yalnızca bir adres ekleyebilirsiniz; her bir adresi yapıştırdıktan sonra Ekle'yi tıklatmanız gerekir. Ayrıca "Bu bölgedeki tüm sitelerden (https:) sunucu doğrulaması iste" onay kutusunun işaretini kaldırmanız da gerekebilir.
  • http://update.microsoft.com
  • https://update.microsoft.com
  • http://*.update.microsoft.com
  • https://*.update.microsoft.com
  • http://download.windowsupdate.com

Not: Yıldız işaretleri ve farklı adresler, bilgisayarınızdan ve Web'den nasıl erişmeye çalıştığınızdan bağımsız olarak bilgisayarınızın siteyle çalışmasını sağlar.