Yönetici Seçenekleri

Birden çok işletim sistemini güncelleştirin
Sunucularla ilgili yazılım güncelleştirmeleri ve sürücü (donanım) güncelleştirmeleri dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemlerine yönelik olarak yayınlanan güncelleştirmeler arasından seçim yapmak için Windows Update Kataloğu'nda arama yapın.

Ağlar için güncelleştirme işlemini yönetin
Şirket güvenlik duvarınızın içinde çalışan Windows işletim sistemlerini ve diğer Microsoft ürünlerini güncelleştirmek için Windows Server Update Services'ı kullanın. Daha önce Software Update Services (SUS) 2.0 olarak bilinen bu çözüm, yöneticilerin sistemleri dağıtmasına, kullanıcı etkileşimlerini denetlemesine, güncelleştirmeleri kaldırmasına, güncelleştirmelerin sıklığını ve önceliğini zamanlamasına ve diğer işlemleri gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Not:
  • Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) ayrıca güvenlikle ilgili sık karşılaşılan yanlış yapılandırmaları tarayıp raporlar ve Windows tabanlı bilgisayarlarda eksik olan güvenlik güncelleştirmelerini yüklemenize yardımcı olur.
  • Windows Update Services'ın yanı sıra, Otomatik Güncelleştirmeler ve Windows Update ya da Microsoft Update web siteleri tarafından sunulan güncelleştirme türlerini görmek için Microsoft Update Sık Sorulan Sorular'ı okuyun .

Diğer güncelleştirmeler