[Číslo chyby: 0x8DDD0001]
Zobrazit aktualizace, které nebyly úspěšně nainstalovány Chcete-li pokračovat, musíte přidat tento web do zóny důvěryhodných serverů v aplikaci Internet Explorer.

Web nedokáže určit, které aktualizace se týkají vašeho počítače, a tyto aktualizace zobrazit, dokud nezměníte nastavení zabezpečení tak, aby byly povoleny ovládací prvky ActiveX a aktivní skriptování. Nejlepší způsob, jak to provést bez snížení zabezpečení, je přidat tento server mezi důvěryhodné weby. Nastavení zabezpečení bude nadále blokovat potenciálně nebezpečné ovládací prvky ActiveX i skripty z jiných webů, ale budete moci získávat aktualizace.

Přidání webu mezi důvěryhodné weby:

 1. V aplikaci Internet Explorer klikněte na položku Nástroje a vyberte příkaz Možnosti Internetu.
 2. Na kartě Zabezpečení klikněte na ikonu Důvěryhodné servery.
 3. Klikněte na tlačítko Servery a do textového pole Přidat tento webový server do následující zóny, zkopírujte následující adresy webu. V jednom kroku lze zkopírovat pouze jednu adresu a je nutné pokaždé kliknout na tlačítko Přidat. Je možné, že bude nutné zrušit zaškrtnutí políčka Požadovat ověření všech serverů v této zóně serverem (https:).
  • http://update.microsoft.com
  • https://update.microsoft.com
  • http://*.update.microsoft.com
  • https://*.update.microsoft.com
  • http://download.windowsupdate.com

Poznámka: Použité hvězdičky a různé adresy umožňují počítači práci s tímto serverem. Nezáleží na tom, zda přistupujete k serveru z počítače nebo z webu.