Pomoc i obsługa techniczna

Rozwiąż problemy samodzielnie

Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania
Uzyskaj przedstawione krok po kroku rozwiązania dotyczące szukania pomocy według opisu błędu lub numeru błędu wyświetlonego w każdym otrzymanym komunikacie o błędzie

Sprawdź grupę dyskusyjną rozszerzenia Windows Update
Sprawdź, czy inne osoby znają rozwiązanie dotyczące Twojego problemu lub opisz problem i uzyskaj pomoc od innych użytkowników. (Niektóre dyskusje są dostępny tylko w języku angielskim.)

Uzyskaj pomoc

Odwiedź Centrum pomocy technicznej rozszerzenia Windows Update w trybie online
Znajdź łącza do artykułów z bazy wiedzy Knowledge Base (KB) i inne zasoby, w tym pomoc techniczną za pośrednictwem poczty e-mail, w trybie online i przez telefon. W niektórych przypadkach mogą obowiązywać opłaty. Jeżeli określone informacje są dostępne tylko w języku angielskim, dodatkową pomoc od firmy Microsoft można uzyskać w Twoim kraju lub regionie.

Wyślij raport o problemie
Jeżeli problemu nie uda się rozwiązać przy użyciu powyższych opcji, wypełnij raport online i pozwól specjalistom skontaktować się z Tobą w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Jeżeli formularz nie jest dostępny w Twoim kraju lub regionie, uzyskaj pomoc techniczną przez telefon.Pomoc techniczna do oprogramowania w wersji beta
Pomoc techniczna do oprogramowania w wersji wstępnej różni się w zależności od produktu. Zdecydowanie zalecamy, aby przed zainstalowaniem oprogramowania lub aktualizacji w wersjach wstępnych przeczytać dołączone do nich szczegółowe informacje.