Možnosti pro správce

Aktualizace více operačních systémů
Chcete-li vybrat z aktualizací vydaných pro všechny operační systémy Windows včetně aktualizací softwaru pro servery a aktualizací ovladačů (hardwaru), hledejte v katalogu systému Windows Update.

Správa procesu aktualizace v sítích
Chcete-li zaktualizovat operační systémy Windows a další produkty společnosti Microsoft chráněné podnikovou bránou firewall, použijte produkt Windows Server Update Services. Toto řešení (dříve známé jako Software Update Services (SUS) 2.0) umožňuje správcům vyhledávat systémy pro instalaci, řídit interakce s uživateli, odebírat aktualizace, plánovat frekvenci a prioritu aktualizací a další.

Poznámka:
  • Nástroj Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) rovněž prověřuje a informuje o běžných problémech v konfiguraci souvisejících se zabezpečením a pomáhá při instalaci chybějících aktualizací zabezpečení do počítačů se systémem Windows.
  • Chcete-li rychle zobrazit aktualizace, které zajišťuje služba Automatické aktualizace, systém Windows Update a produkt Windows Server Update Services, prostudujte část Nejčastější dotazy týkající se webu Windows Update .

Další aktualizace