Nápověda a odborná pomoc

Odstranění potíží vlastními silami

Získejte odpovědi na nejčastější dotazy.
Vyhledání nápovědy podle popisu nebo čísla chyby, které se zobrazují v každé chybové zprávě. Získáte podrobné pokyny pro odstranění potíží.

Prohledejte diskusní skupinu systému Windows Update.
Zjistěte, zda některý jiný uživatel nezná řešení vašich potíží, nebo potíže popište a získejte pomoc od ostatních uživatelů. (Některé diskusní skupiny jsou k dispozici pouze v angličtině.)

Odborná pomoc

Centrum odborné pomoci online
Vyhledejte odkazy na články znalostní báze (KB) a další zdroje včetně e-mailové a telefonické odborné pomoci a odborné pomoci online. (V některých případech jsou tyto služby placené.) Pokud jsou některé informace k dispozici pouze v angličtině, můžete získat dodatečnou pomoc od společnosti Microsoft ve své zemi nebo oblasti.

Odeslání zprávy o potížích
Pokud žádná z výše uvedených možností nevede k řešení potíží, vyplňte formulář online a sdělte pracovníkům odborné pomoci nejvhodnější způsob, jak vás mohou kontaktovat. Pokud ve vaší zemi nebo oblasti není tento formulář k dispozici, můžete odeslat zprávu v angličtině nebo využít telefonickou odbornou pomoc.Odborná pomoc pro předběžnou verzi (beta) softwaru
Odborná pomoc pro předběžné verze softwaru se liší podle produktu. Důrazně doporučujeme, abyste si před instalací přečetli podrobnosti uvedené pro předběžné verze softwaru nebo aktualizace.